Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyök ütés jó technika lehet...

Davidegresy5 kérdése:

Könyök ütés jó technika lehet az utcán, és hova érdemes ütni állkapocsra vagy halántékon irjatok valamit rólla?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted jó időtöltés az utcán halántékon könyökölés?
2012. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, jó technika. A helyzettől függ, hogy hova üssél. Ha halántékra tudsz akkorát ütni, akkor a kisagy miatt harcképtelenné teheted egy rövid időre, de az állkapocs is fájdalmas. Persze csak akkor használd, ha megtámadnak ;)
2012. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy nem szeretem az erőszakot csak ha megtámadnának akkor használnám önvédelemből, mert olyan környéken lakok hogy muszáj valamiféle technikát gyakorolni amugy köszi de irjetok még a könyökről
2012. dec. 26. 21:49
 4/7 zotyaszerző válasza:

A könyök ütés nagyon hatásos lehet az utcán de van egy hátrány hogy nem tood midig használni csak tood mikor nem figyel odaa de viszont szakitó ereje van egy kics edzéssel elérheted hogy szét is tépheted az állát egy ütésből:de ezt nem tőlem tudod

Az álkapocs az nagyon gyenge elég neki 3 kg os ütés és már törik ha KO-t akarsz akor orr vagy álkapcson üss de ne álcsucsra mert komoly bajod lesz belőle és szólitó ha nagyon ereőset ütsz akor meg is ölöd ugyhogy oda ne üss

2012. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy lehetne erősiteni a könyökömet mer fáj mikor ütök, de szerintem azért mert nem jól ütök, csináltam egy makiwarát és ütögettem bevan gyulladva a könyököm adjatok valami tippet rólla
2012. dec. 27. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha begyulladt, akkor valamit nem jól csináltál. Nem a könyök csúcsával kell ütnu, hanem az alatta lévő kb 5 centivel. Én ha jobban edzettem is rá, akkor is csak belilult.
2012. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem tudnál egy linket küldeni róla hogy melyik résszel ütnek? jó lenne előre is köszi
2012. dec. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!