Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A francia légióba nőket nem...

Helgus23 kérdése:

A francia légióba nőket nem vesznek fel? Gondolom még nem volt rá példa.

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lányt, aki ott szolgál...
2012. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ugy tudtam hogy nem vesznek fel nőket, meg a légióról készült dokumentum filmekben sem sok nő szaladgált. De ha van női ismerősöd aki ott szolgál akkor tudsz erről vmit irni? Mármint a nőknek is ugyanazt kell csinálni mint a pasiknak, nem csak mosogatosnak veszik fel őket vagy szakácsnak
2012. dec. 28. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes, amit kérdezel, mert ahogy feltetted a kérdést, rákerestem, és tényleg mindenhol azt írják, hogy nőket nem vesznek fel. De én határozottan tudom, hogy egy ismerősöm (magyar férfi) legalább nyolc éve kint szolgál, és kb. öt éve van együtt egy francia lánnyal. Haza szoktak néha járni, innen ismerem őket, tehát a srácot jobban. A lány katona, ez biztos, egyrészt a közösségi oldalon is tele vannak a képek a katonalánnyal, meg ezt a verziót is tudjuk. Valahogy eddig ez fel sem merült bennem, hogy nem lenne légiós, hiszen egyébként hogy ismerkedhettek volna meg, hogy élhetnének együtt?


Elgondolkodtatott. Lehetséges, hogy a lány a francia hadseregnél van? Majd rákérdezek!

2012. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát azért kapnak ott kimenőket meg ilyeneket, szóval nem csak a seregben lehet ismerkedni(elég gáz lenne ha ott egy idő után a pasik egymásra gerjednének), tehát nem biztos hogy a csaj is légiós. Azért köszi, majd meg tudom vhogy hogy mi a helyzet. Csak így konkrétan sehol nem irnak arról hogy nők mehetnek e vagy sem, csak az van mindenhol kiirva hogy bármilyen nemzetisségű meg hátterű...meg ilyenek. Már ez magába igy diszkrimináció:)
2012. dec. 28. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor a csaj nem légiós, persze ettől katona lehet, vagy akármiért is lehet katona ruhában. De a légiósoknak ugyanúgy van kimenőjük, stb. nincsenek egy életre bezárva a laktanyába...
2013. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!