Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lehet ez így? 15/L...

Miért lehet ez így? 15/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig úgy volt, de eddig nem tulajdonítottam jelentőséget neki hogy akárhonnan,akármennyi idő elteltével hazaértem valahonnan sosem éreztem hogy hogy jó otthon lenni vagy hogy az otthonom lenne egyáltalán.Anyummal jóban vagyok,veszekszünk persze néha de ki nem? Amúgy ha apumhoz megyek akkor sem érzek sose ilyesmit,pedig vele nagyon jó a kapcsolatom.A bátyám fél éve a barátnőjéhez költözött(a lány öccse+az apja lakik még ott)és oda akármikor megyek,ott úgy érzem mintha haza mennék,mintha az otthonom lenne.Azelőtt is így volt mielőtt a bátyám oda költözött volna.

2012. dec. 27. 19:38
 1/2 Emberek ***** válasza:
ez a sok "lakóhely" miatt lehet, de ez csak az én tippem
2012. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is erre tippelnék, hogy mivel sokfelé van lakóhelyed, nem tudod, melyik lehetne az otthon. Hogy idézzek egy Maident, ide nagyon talál: "Too many sides to you, don't know, which, anymore."

Az egyik haverom sokat költözködik, és mindig furán néz rám, amikor egy nagyobb kiruccanásról hazaérve az az első szavam hozzá, hogy otthon, édes otthon.

2012. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!