Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unalom --> magány --> enyhe...

Unalom --> magány --> enyhe depi = ( segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy tavaly suli után minden nap tanultam, majd felmentem msn-re és egész estig a barátommal msn-eztem (persze ha kellettem anyának, akkor kimentem segíteni), mert messze lakik és csak 2-3 hetente tudunk találkozni, de msn az minden nap lehet...na szóval emiatt nem unatkoztam...aztán nyáron szintén vagy itt volt nálam, vagy egész nap msn-eztünk...de most mindjárt itt a suli és koleszos lesz, ezért kicsit közelebb lesz, így heti 1x vagy 2x fogunk találkozni...ez jó...igenám...de így nem lesz msn! :|

És én már előre félek, hogy mit fogok magammal kezdeni, mert ismerem magam és tudom hogy az unalom átfordul magány érzésébe, utána pedig nagyon rossz lesz =(

Szóval tanácsot szeretnék kérni, hogy mivel foglaljam le magam, hogy ne állandóan Rá gondoljak...és ne unatkozzak...nagyon félek! = (

előre is köszi a válaszokat = )

jah és 14 éves lány vagyok


2009. aug. 25. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
fogadd el a helyzetet. tudod te is hogy nem az msn jelenti a világot. én 18 vagyok és még barátnőm sincs. nem is volt. én nem unatkozom gondolod? egész nyáron egyedül voltam itthon. és szinte barátom is alig van. akkor én mit szóljak? majd ha picit nagyobb leszel talán jobban kezeled ezt a helyzetet, addig próbáld majd megszokni a jelenlegit. sokan vannak így, még rosszabb helyzetekben is.
2009. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hülyísd a haverjaiadat... vagy épp a barátnőidet a te esetedben

én legalábbis az azonos neműekkel jobban tudok szeretek kommunikálni

egy lányt vagy nem érdekli amit mondok vagy csüng minden szavamon de mindkettő idegesítő ha meg haverral vagyok tökmindegy mit mondok és csomó ideig elvagyunk és még izgulni sem kell na :D

2009. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat = )

Tudom, hogy az 1. válaszolónak igaza van...de az a baj, hogy arra már nem is emlékszek, hogy mit csináltam míg nem volt Ő =S De azért megpróbálom megfogadni a tanácsodat...= )

2009. aug. 25. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!