Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?...

Essz terr kérdése:

Mi a véleményetek a blogomról? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretném ha elolvasnátok a blogom és írnátok hozzászólást,fontos lenne.Csak jelezzétek hogy nektek hogy tetszett vagy ha nem tetszett,azt is megírhatjátok.

2012. dec. 30. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kapunk linket, könnyebb lesz
2012. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg leírnád, hogy hol található a blogod?

Mert nem vagyok gondolatolvasó...

2012. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ötletes és fondorlatos.A borítóképed nem rossz,habár tele van csillámfaszlámával.....Meg aztán az se bíztató hogy mikor megnyitod az oldalt,akkor elõször fekete háttér elött pedomaci,meg egy kékbálna gangnam styt táncol,miközben slenderman tangóharmónikázik.....

MÉGIS HOGY MONDJUNK RÓLA VÉLEMÉNYT HA NEM MONDOD MEG A BLOG NEVÉT?!?!?!

2012. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekelnek a vélemények:

Valószínűleg összecsapott, rendezetlen. Tele lehet hirtelen fellángolásokból származó írásokkal, amiknek nincs is vége...

Pozitívumnak tekinthetjük, hogy nincs tele helyesírási hibákkal, nem hemzsegnek a félregépelések.


És most kérhetek egy linket? :-)

2012. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,de mindenki elkövet hibákat és ezt is egész véletlenül raktam ki,itt a másik kérdés ahol ott a link! Köszönöm. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..
2012. dec. 31. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:

A szavazásnál a "hát..."-ra nyomtam.


Nekem nem tetszik, ne haragudj. Nagyon zavar, hogy folyton különírod azt, amit egybe kéne, pl.: hó ember, és még rengeteg ilyet. Szóismétlésekkel van tele minden írásod, és egyáltalán nem eredeti. Ha egyes szám első személyben írnád, akkor naplónak elmenne, de ebből könyv nem lesz, nagyon gyerekes. Nem igazán vagy tehetséges. Remélem, nem bántottalak meg.

2013. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!