Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tölti még valaki egyedül...

Tölti még valaki egyedül rajtam kívül a szilvesztert? Miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, itthon fogok posssshadni!!! S mindez miért? Mert anyámék nem engednek el sehová... Ez van, itthon fogok ülni a gép vagy a tv előtt, a szokásos módon :) 18/L
2012. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jelen! :)

Azért mert nincs senkim... Mindig is ezt akartam! Nekem az egyedüllét a szabadsággal egyenlő nem pedig a magánnyal! Szeretek egymagam lenni :D

2012. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért ilyenek a szüleid? Vagy csináltál valami nagy bakit?
2012. dec. 30. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Itthon, szintén egyedül. Valaki még egyedül Kecskemét környékén? 22/F
2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek a szüleim, mert rettenetesen féltenek... Tudom, hogy ez a helyes, de egy szinten kissé elszomorító. Lassan 19 leszek, de nem engednek el sehová. Pedig soha nem csináltam vagy követtem el semmi rosszat. Még a suliban is jól állok... Sokan emiatt nem engedik a gyerekeiket ki otthonról, de én nem igazán tudom erre fogni. Nah mindegy, majd talán egyszer...
2012. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:17! Ne hagyd magad! 18 éves vagy, nem 12! Tessék nyugodtan lázadni, ne engedd a szüleidnek, hogy ennyire korlátozzanak!
2012. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lázadás? de mit is ér az nekik... Csak veszekedés lesz belőle, meg sírás-rívás, miért idegelem én fel őket.. hasonló gyönyörű dolgok :)
2012. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem jó az "erőszak", de valahogy jobb belátásra kell bírni őket és ha a szép szó nem elég... Nem értem miért ilyenek egyes szülők. Cserléljünk egy napra, az én szüleim elengednének csak nincs ahová mehetnék. :D
2012. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
20 éves vagyok. Itthon fogok rohadni, mert semmire sem telik, még egy pohár üdítőre sem.
2012. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!