Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "www.maxfelaron.hu" ez az...

Ammonitesnoname kérdése:

"www.maxfelaron.hu" ez az oldal átverés?

Figyelt kérdés
Jól hangzik meg minden, de kétségeim vannak, hogy átverés...
2012. dec. 31. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A licitálós oldalakon az fizet aki a legnagyobb tétet teszi meg, és nyeri a terméket.

Az ilyen típusú oldalakon te előre kifizeted a liciteket, majd azokat el is költöd. Ha nem nyersz, a liciteket akkor is kifizetted.


Tízezreket lehet így kihúzni az emberekből úgy, hogy egy másik ember tőle gyorsabb vagy több pénze van, vagy robotok automatikusan licitálnak utánad, hogy újra és újra fizess (bár itt állítják hogy robot nincs).


Keress rá ezen az oldalon a "10forintert" kifejezésre, jól elmondják hogy mi a buktató.

2012. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy "beépített" felhasználó nyer, de viszont a facebookon meg sokan írtak, hogy ők nyertek, és kételkedek benne, hogy annyi beépített ember legyen. Abban igazad van, hogy fizetni kell a licitálásért, így hatalmas hasznuk lehet...
2013. jan. 1. 09:55
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem a 10forintért oldalt, átverés nélkül is hatalmas hasznuk van....

370ezer forintos kamerára érkezett 50400licit 3Bid-ért, így már bezsebeltek 1,5millió forintot, és még tart a licit....

2013. jan. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!