Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyeka barátnőmmel és a...

Mit tegyeka barátnőmmel és a fiúval?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm, és neki egy internetes fiúja, akinek mindent elmond, nekem meg nem sokat. szóval ők ketten így interneten járnak, nem viccből...és akkor egyik nap felmegyek netre és a fiú mondja nekem, hogy szeret..én meg nem tudom hogy most mi van...azt mondja hogy ne menjek el én meg kérdezem tőle: és mi van a barátnőddel? azt mondta: köszönöm szépen de nem kérek az életéből. te lennél a csajom?

én meg most nem tudom, mit tegyek azt mondtam neki hogy nem szabad (mert szeretek egy masik fiút..) de még a barátnőmnek sem mondta el hogy szakít vele, pedig ő totál ki lesz bukva! én meg tudom, hogya barátnőm nem mond el nekem mindent, de én elmondok neki mindent, szóval ezt is elmondanám csak nem tudom, hogy mert azt hinné kitalálom meg ilyesmik..komolyan..légyszi ne nézzetek hülyének meg egyebek de nem tudom mit tegyek.se a barátnőmmel se a fiúval!!:/



2013. jan. 1. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Van barátod.
2013. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a barátnőmnek elmondjam?
2013. jan. 1. 19:38
 3/4 anonim válasza:
Én elmondanám a barátnődnek. Ha tényleg a barátnőd elhiszi, és megérti mit érzel, és amúgy is inkább így tudja meg, mint máshogy.
2013. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elmondtam neki, ő pedig beszélt a fiúval..és kibékültek, a felém mondott szavak a fiútól elterelés volt..és nem tudom miért.
2013. jan. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!