Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy blogom [ lent a link...

Van egy blogom [ lent a link ] és nem tudom, hogy hogy tegyem híressé. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

A blogom: [link]

Szeretném ha többen olvasnák. Szinte mindennap rakok ki postokat. Nem mondom, hogy a legjobb oldal de nem is rossz. Valami jó ötlet? Hol hirdessem ingyen? Hogy lássák is? : )

Köszi a válaszokat! :)



2013. jan. 1. 17:55
 1/4 anonim válasza:

szerintem minél több barátodnak mutasd meg fb-re is sokszor kirahatnád, meg a barátaidat és családtagjaidat is megkérheted h osszák meg . nekem tetszik a blogod szerintem mostmár én is nézni fogom. pl sokszor így kiírhatnád és már van pár ember


Ui: remélem sok sikered lessz a nézetséggel :)

2013. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! :) És azt is,hogy a jövöbenlehet,hogy olvasod a blogomat :)
2013. jan. 1. 20:04
 3/4 Dirtyemo válasza:

Csak türelem :] Nekem is van blogom, hirtelen felindulásból készítettem.. Sehol nem hirdettem és még is híres lett :]


Változtatnék egy kicsit a külsején, meg a fényviszonyokra figyelnék.

Sok sikert:3

2013. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálj yammen twitter, szerezz pár követőt, úgy hogy beköveted őket ( a nagyja visszakövet) és posztolgass ott is! (azért yammen, mert az magyar!:D) yamm.hu


vagy tumblr. ott is vannak magyarok, csak keresni kell őket. plusz a fészes osztogatás.

sok sikert!

2013. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!