Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki kért már levélben...

Valaki kért már levélben külföldi sztártól autogramot?

Figyelt kérdés
Aki igen, annak válaszolt? Küldött autogramot?
2013. jan. 1. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek átverések.

Nem a sztár válaszol, hanem valami random emberke, és az aláírás sem igazi az esetek 99%-ában.

2013. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor az aláírások lényegében másolatok. Mármint, egyszer aláírnak egy képet és akkor azt sokszorosítják és azt küldik el például neked.

Nagyon ritka az, amikor tényleg a sztár válaszol. Előfordulhat, de minél nagyobb sztár valaki, annál inkább valószínű, hogy van egy külön erre a célra fizetett embere.

(szóval, van akit azért alkalmaznak és fizetnek, hogy válaszoljon, fb-ot frissítsen..stb.)

2013. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, mert a twitter-én vannak képei a rajongói leveleivel..:) Szerintem válaszolna, mert nem is olyan nagy sztár, akinek írnék.:)
2013. jan. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!