Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne ez a paródia?

Nagy Zia kérdése:

Érdekelne ez a paródia?

Figyelt kérdés

irtam egy kis elözetest egy uj belehalok parodiábol. ha valakit érdekel migirom a többit is !

eddig ennyi:


Kicsikét szük a gatyám nekem,

Keresek nagyobbat hogy bele férjek,

Nemlátom tisztán a a holnapot,

Lehet hogy én ma még berókázok.


Turosbatyu van az asztalon

Ha ugy tartja kedven néha beleherapok

Szolj rám ha egyszer véletlen

Összehánynám a wc-t a fürdöben


ezt én költöttem :D



2013. jan. 2. 05:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
röhög a májam.
2013. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
-.- am de érdekelne az egész?
2013. jan. 2. 11:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát engem nem
2013. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem.
2013. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A rímeken felül ügyelned kéne a pontos szótagszámra is, csengjenek össze rendesen azok a sorok. Nem ártana egy téma sem az egésznek, hogy összefüggő szöveget alkosson, az sokkal ütősebb, mint random gusztustalanságokat egymás alá büfögni. A cucc jelenlegi állapotát tekintve kijelenthetem, hogy ennél még én is jobb paródiáját alkottam meg a Szandi-féle Micimackó dalnak 12 évesen.
2013. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem igazán, mert nincs sok kapcsolat a sorok között, nem is rímel és a szótagszám sem jön ki. Nincs története, se mondanivalója.
2013. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves két utolsó válaszoló. Köszönöm a választ, de meg kell jegyeznem hogy én 13 éves vagyok (csaj) és már félig kész van a paródia. Én csak azért az elsö 2-t irtam ki hogy egyáltalán érdemes e, de én inkább a velem egykorúakat kérdeztem, mert ők nem montak még rosszat, sőt!
2013. jan. 18. 12:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Én, az utolsó előtti közölném veled, hogy csak egy évvel vagyok nálad idősebb, úgyhogy a válaszom korrektnek tekintendő.:D Nem akarlak megsérteni sem téged sem a korosztályunkat, de szerintem a többségünk elalélna bármi hányingerkeltőtől, mert épp azt az életszakaszukat élik, amelyikben ezt találják viccesnek. Aztán később vagy kinőnek belőle vagy nem (az utóbbi lehetőség a fiúkra jellemző különösen). Szóval én tartom a véleményt, miszerint nem ártana kicsit jobban kidolgoznod, bár ez a célközönségedtől függ. Sokakat lenyűgözhetsz ennyivel is.
2013. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
(Az #5ös és #6os válasz amúgy két külön embertől származik, én az 5. és az előző komment megírója vagyok.)
2013. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
(ha ezt nem mondod hülyén halok meg...)
2013. jan. 20. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!