Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vehetem fel a kapcsolat...

Hogyan vehetem fel a kapcsolatot Palvin Barbarával?

Figyelt kérdés
Nem beszélni akarok vele. Elég lenne, ha pl tudnék neki levelet küldeni. Akár elektronikusat, akár papírt. Vagy valami chat szerűség. Nekem csak az lenne a fontos, hogy saját maga válaszoljon. Nem vagyok hülye, nem akarok bepróbálkozni nála, de mindenképpen akarok vele beszélni. Ez olyan múzsa szerűség. Nem úgy tekintek rá, mint egy nőre, hanem mint egy csodára. Elvégre a legcsodálatosabb dolog a földön. /a szerelmem után/ De olyan szépet, mint ő, még soha nem láttam. Na mindegy, a kérdést tudjátok, de légyszi csak normális válaszokat!

2013. jan. 3. 04:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a facebook oldalán.
2013. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma írtam neki, a saját maga által fentartott oldalon. Eddig nem válaszolt, de nem is számítok rá. :-(

2013. jan. 3. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik,csak hozzám túl fiatal!:(
2013. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a kor az egyetlen kizáró ok :-)

nekem nem úgy tetszik, mint egy másik nő. Nekem úgy tetszik, mint egy táj, vagy mint valami opyan, amit soha nem tudsz megérteni, és soha nem érhetsz a közelébe. Soha nem láttam még semmit, ami olyan gyönyörű mint ő. Ezért azt akarom, hogy megismerhessem. Nem akarnék "összejönni" vele. Csak egy napot. Először :-) vagy ha mondjuk minden félévben egyszer találkoznánk.

2013. jan. 3. 21:01
 5/12 anonim válasza:
úristen...a barátnőd vajon mit szól ehhez?én a helyében már páros lábbal rúgtalak volna ki.hogy engedi meg neked,hogy ne Ő legyen számodra a legszebb,hanem egy ilyen mű-csaj,akit még nem is láttál smink nálkül.ez a csaj egy viaszbábú.sokkal jobban járnál,ha a valódi csajoddal törődnél,mert még a végén talál magának valakit,akinek Ő lesz a legszebb...apám...
2013. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A barátnőm épeszű. Ki az a h@lye, aki egy szupermodellre féltékeny? Ő megértette, hogy hogy állok ezzel a dologgal. Ő tudja, hogy nekem csak ő a legfontosabb. Ez a fontos, nem az amit te gondolsz. Szerintem nem olvastad el rendesen a kérdésemet se. Tényleg úgy gondolok rá, mint valami festményre. Ha lenne lehetőségem, akkor se akarnák tőle semmit. Ezt a párom felfogta. Ő is szeret pl. Egy fiubandát. Persze engem megöl a féltékenység :-D
2013. jan. 5. 00:52
 7/12 A kérdező kommentje:
Ui: miért lenne viaszbábu!?¿¡
2013. jan. 5. 00:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Twitteren is írhatsz neki. :)
2013. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tényleg :-) köszi! :-) nemtudom amúgy, hogy egy nap hágy ilyen üzenetet kap. Biztos sokat. Ha én kapnék napi 200-at, én se olvasnám el :-D
2013. jan. 5. 13:40
 10/12 anonim válasza:
41%
Hát apám, akkor te még nem láttál gyönyörű nőt:D
2013. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!