Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? (kézirattal...

Hogyan tovább? (kézirattal kapcsolatos. ) A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, már majdnem kész vagyok egy általam írt sorozat első részével, csak a cselekményt, az eseményeket finomítom. De mivel nemrég töltöttem a a tizenhármat, nem tudom, mit kezdhetnék vele, hogyan tovább. A szüleim tudtán kívül írtam meg, ők még nem olvasták, de nagyon sokan már igen, és ígéretesnek tartják. Félek, hogy nem vennének komolyan, amit sajnos meg is tudok érteni. Valaki tudna segíteni?

2013. jan. 3. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Tizenhárom évesen a szüleiden keresztül vezet az út. Olvassák el! Ha nem tetszik nekik, vagy nem akarnak lépéseket tenni, na, akkor esetleg te magad elküldhetnéd a kiadóknak.


Böngészd át ezt az oldalt, rengeteg hasznos tanácsot találsz itt, csak írd be a keresőbe, hogy "kiadó" "kézirat" "írás" és hasonlók :)


Sajnos, az is egy megfontolandó megoldás, hogy elteszed és majd később, talán csak évek múlva veszed elő újra, amikor tényleg érvényesülni tudsz vele :(

2013. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!