Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találjak biztos munkát...

Hogyan találjak biztos munkát Angliában?

Figyelt kérdés
20 éves Csíkszeredai lány vagyok.A sikeres érettségim után egy évet dolgoztam itthon,de mindenképp Angliában szeretnék dolgozni.A barátom Solihullban talált egy konyhai munkát.Ő 8 hete dolgozik,neki egy barátja segített kijutni és biztos munkahelyet keresni.Úgy volt együtt megyünk,de nekem nem sikerült semmi biztosat találnia azóta sem:(Takarítói,konyhai,mezőgazdasági,csomagolói munkákra gondoltam.De bármilyen biztos lehetőség és segitség érdekel.Nagyon fontos lenne.Kérem aki valami biztossal és igaz,öszinte,tapasztalatból jövő válasszal tud segiteni nagyon megköszönném.Angolul alap szinten tudok.meg van a magyar igazolványom,most készül a magyar útlevelem is.Azonnal tudnék indulni.

2013. jan. 3. 16:44
 1/6 anonim válasza:
1000 font kezdőtőke+kinti papírok+szerencse és napi 24 óra munkakeresés személyesen vagy ügynökségen keresztül. Jobbat sajnos nem tudok mondani, nagyon sok a bevándorló Angliában már most is ezért nehéz elhelyezkedni.
2013. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja és az alapszint az csak mosogató/takarító melóra elég. Képzeld el ha egy gyárban vagy raktárban azt mondják hozd el a mosogatószivacsokat a raktár keleti szárnyából a 15. sorról és csak pislogsz, mert nem érted.
2013. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Valaki esetleg,aki már kint van és onnan tudna segíteni és irányítani?Hogy induljon neki pénzzel az utcára egy 20 éves lány egyedül?
2013. jan. 4. 12:14
 4/6 anonim válasza:
nekem bátyám kiment nyáron érettségi nélkül,alap angol tudással és 3 hét alatt talált magának munkát egy pub-ban :) állítólag nagyon jó hely, fizetése se kevés..csak kitartás kell hozzá
2013. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 4. 18:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért azt észrevettem,hogy férfiak könnyebben találnak állást.Nem tudom miért.Valóban még mosogatni is csak férfiakat keresnek szállodákba.
2013. jan. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!