Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben, vagy...

Hisztek a szellemekben, vagy a halottakkal való beszélgetésekben, az EVP-ről hallottatok már (halottak hangját rögzítik)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a szellemekben és a halottakkal való beszélhetésben is. de az EPV-ről még nem hallottam.Érdekelne. DE nagyon félnék. Állítólag otthon nem szabad szellmet idézni, mert rossz szellemek ott maradhatnak.
2009. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

ha beszélgetni akarsz nyugodtan hívj 0630456348

üdv:Zámbó Jimmy

2009. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen erről én is hallottam h nem tudják visszaküldeni a túlvilágra és itt ragadnak a szellemek :S


Itt van 1 magyar oldal az EVP ről: [link]

2009. aug. 26. 17:34
 4/17 A kérdező kommentje:

Sztem hátborzongató ez az EVP... :S

Nézzétek meg: http://www.youtube.com/watch?v=oAzveGLhUAE&eurl=http%3A%2F%2..

2009. aug. 26. 17:41
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

Ez most kamu kérdés , ugye? Hogy lennének már szellemek???

Túl sok tv-t nézel.

2009. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miért ne lennének? Tudod bizonyítani az ellenkezőjét?
2009. aug. 26. 18:05
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Senki se tudja bebizonyitani hogy léteznek és azt se hogy nem:)


Igy tehát én maradok annál,hogy elhiszem ha látom,de nem vetem meg azokat se akik hisznek benne látatlanban:)

2009. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Hogy maradhatna a házadban? valami dimenziókaput nyitsz meg vagy mifene? na meg a rossz szellem. mitől rossz? molesztálták kiskorában, és felnőttként sorozatgyilkosszellem lett? vaze nőjjetek már fel! meddig akartok hinni a mesékben? most ha én azt mondanám, elhiszem, ami a herri potterban történik, hogy varázsolnak meg minden lóf@sz, akkor kiröhögnél, pedig az sem különb a szellembaromságnál. aki meg azt mondja, látott szellemet, az hazudik, vagy be volt lőve vagy pedig valami olyat látott, amit nem tud magyarázni és ezért könnyebb azt mondani, hogy szellem volt. látom ti is figyeltetek az iskolában
2009. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Az utolsó válsazolónak mondom hogy te iskolában tanultad hogy nincsenek szellemek vagy mi? Mi ebben hiszünk mert van akinek vannak élményei és kész. Pl. nekem olyan volt hogy bemnetm a szobába és az ágy alól kigurult egy játék. Mondtam hogy tudom hogy ott a tesóm az ágy alatt. benéztem és nem volt ott senki. a tesóm a ház másik felében volt az anyukámmal. a környéken nem volt senki. és a kisautó csak úgy kijött. Ez annyira ijjesztő! Persze othon is hükyének néztek. MEg mások is hogy huzat meg ilyenek. dehát az ágy 3 oldalról be van kerítve meg a huzat nem mozgat kiskocsit főleg nem zárt ablaknál. Ez az egyik élményem.

de az hangot amit belinket a kérdező nem merem megnézni.

2009. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
mondtam, hogy amit nem bírtok megmagyarázni, azt rögtön szellemnek gondoljátok. és mégis minek gurított volna el egy kiskocsit? miért nem ért hozzád vagy beszélt volna veled? a szellemeknek csak a tárgyak mozgatása megy?
2009. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!