Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha felakasztanak valakit az...

Ha felakasztanak valakit az mennyi idő alatt hal meg?

Figyelt kérdés
Kb hány másodperc alatt hal meg az akit felakasztottak? És szenved vagy érez valamit?
2013. jan. 4. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ. ha magasról leesik, azonnal kitöri a nyakát a kötél. de ha csak simán felhúzzák, akkor eltart pár percig, amíg megfullad. gondolom én
2013. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy mit érez azt nem tudom pontosan, de nem szeretném ki próbálni . De szerintem csak annyit érez , hogy esik lefele , mikor kinyílik alatta a csapóajtó .

Sokat nem szenved , mert úgy csinálják , hogy amikor lezuhan és amikor a kötél megtartja akkor eltöri a csigolyát .

2013. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel ha a nyaki artériát elszorítják 10mp allat eszméletvesztés beáll mire meghalsz a megfulladsz kb4-5 percigtart
2017. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!