Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erdélybe megyünk erdeisuliba....

Erdélybe megyünk erdeisuliba. Ti már voltatok ott? Milyen a környék?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Te, figyuzz! Erdély iszonyatosan nagy, nézz már utána, egy hatalmas nagy terület, erdővel, faluval, várossal, mindennel. Nem érzed a kérdésed butaságát?
2013. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előszőr is,én ott lakom! És a kérdésedből érzem,hogy semmi kedved Erdélyhez.Ezzel nimcs is gond,csak ne úgy gyere majd ide,hogy ez egy "szar" hely.Olyan ,mint Magyarország! Nincs nagyobb szegénység itt sem! És rengeteg az erdő.Nézz körül neten,és meglátod,hogy mennyire tudatlan vagy.Földrajz órákon részt vettél?
2013. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már nagyon várom. Csak nem tudom hogy milyen helyek vannak ott. Azt se tudom hogy melyik részére megyünk úgyhogy úgy összességében kérdeztem hogy milyen.
2013. jan. 5. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor elézést,második vagyok. :) Vannak jó helyek,de gagyi helyek is... Ha még megtudsz valamit róla írj nyugodtan ;)
2013. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyi hogy 5 napra megyünk de ez gondolom nem túl hasznos információ
2013. jan. 5. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább a helyre vagyok kíváncsi :D
2013. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!