Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki tetovali...

Van itt olyan aki tetovali vagy ismer olya tetoválot aki segitene nekem?

Figyelt kérdés
budapesrôl kellene. tetovàlo szeretnèk lenni. ès szükségem volna valakire aki elkezd segiteni nekem eloszor rajzolni mintakat. 16L

2013. jan. 5. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy tetoválót, de ez nem így működik. Szoktak tartani nagyobb tetováló szalonok tanfolyamokat ami úgy működik, hogy első körben el kell vinned pár rajzodat a tetoválóhoz. Ha elég profin rajzolsz, elkezdheted a tanfolyamot. De csak akkor, ha tényleg jók a rajzaid. Legalábbis ha egy igényes tetováló tanfolyamot akarsz elvégezni. Ez azért nem úgy megy, hogy más rajzolja neked a mintákat, a tanfolyamot el kell végezni és azt is csak érettségi után lehet. Legalábbis annak a bizonyos ismerősömnek így volt, végül elment főiskolára, belátta hogy jobb ez így.
2013. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt èrtem. de nekem nem valoszinû hogy sok idôm lenne rà ebben a formában mivel 10-es tanulo vagyok , egyèbkènt rajz iskolába jàrok ,azaz tanulok rajzolni de nem olyat ami segitene nekem egy tanfolyam elvègzésère. meg nem mindenki szokott tanfolyamra jàrni ,van aki otthon végzi de ettôl függetlenül èn szeretnèk tanfolyamra menni de csak kèt èv mulva. nagyon köszönöm a válaszodat.:)
2013. jan. 5. 17:39
 3/4 A kérdező kommentje:
ja ès persze nem ugy ertettem hogy mutasson egy rajzot ès másoljam le. szimplàn valamiféle feladatokra gondoltam hogy tervezzek valamit meg hasonlok:)
2013. jan. 5. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt magadnak is csinálhatod, mármint magad is tervezhetsz netes képek alapján. Mellesleg azt jobb ha tudod, hogyha otthon végzel ilyet, hogy tetoválsz valakinek azért büntetnek elég keményen. Szóval várd ki amíg érettségizel, nem hinném hogy egy 16 éves olyan jó tetoválásokat csinálna. Ne vedd sértésnek tényleg, de egy profi 30-35 éves művész is néha elbénázná az ilyet, nemhogy egy gyerek. Szóval, gyakorolgass egyelőre, aztán menj el egy tetoválóhoz, mutass neki pár rajzot és kérd ki a tanácsát, hogy szerinte ilyen tehetséggel érdemes lenne nekivágni. Ha igent mondd, akkor kezd ha nemet, akkor ne, mert úgy csak másoknak okozol bajt, ha esetleg elrontasz egy-egy tetkót. Meg nézegess youtube-on is videót hogy kell tetkót csinálni. Nem olyan könnyű mint amilyennek tűnik.
2013. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!