Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy fiút. Nem láttátok?

Keresek egy fiút. Nem láttátok?

Figyelt kérdés
Budapesten volt szilveszterkor a Vörösmarty Téren éjfél után olyan 1-3óra között egy fiú. Maszk volt rajta és csillagos kalap. Max 170cm magas és shuffle - dancet nyomatott. Szőke rövid hajú és ha jól emlékszem fekete dzseki. Amúgy én voltam aki megdicsérte a kalapját.. :P *-* Előre is köszi.

#budapest-vörösmarty-tér-2012-2013-szilveszter-kalap-maszk
2013. jan. 5. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki ismeri írjon üzenetet.:$ köszönööm.:)
2013. jan. 5. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg egy lányt keresek. Csütörtökön láttam a munkaügyiben. Kék szeme volt, szép arca és barna haja amit feltűzve hordott. Fekete kabát és lila sál volt rajta. Kb. annyi az esélyem rá, hogy megtaláljam itt mint neked. :S
2013. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kovács Jánosnak hívják.

Nézd meg facebookon, biztos fent van!

2013. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na és ha megtalálnád,akkor mihez kezdenél?
2013. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha megtalálnám akkor megkérném hogy tanítson meg shufflezni.*-* ;D mert netről nem nagyon megy a tanulása.:S (n)
2013. jan. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!