Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne rajta net? (Xbox 360)

XboxKocka kérdése:

Lenne rajta net? (Xbox 360)

Figyelt kérdés
Nem tudom sok a különbség-e a fekete és a fehér xbox között de ha van akkor én a feketéről kérdeznék. Keresgéltem már de azért meg kérdezném. Csak akkor tudnék felrakni dolgokat az xboxomra ha ki flashelném? Mert nekem az osztálytársaim azt mondták hogy ha ki flashelném akkor nem lenne rajta net (úgy értem Xbox Live).

2013. jan. 6. 13:11
 1/2 anonim válasza:

Nos fekete-fehér az nem mérvadó így mert a régiből is volt fekete kiszerelés.

Amire te gondolsz szerintem az az új Slim melynek az alapszíne immár fekete a fehér helyett.

Ha kiflash-eled vagy kiflash-elteted egy darabig lenne rajta Live, de ugye az fizetős dolog, tehát szerintem bukod a pénzt a flashel együtt, mert pár pillanat alatt lebannolnak egy az egyben.Másolt játékokat flashelt Xbox visz de akkor ne is álmodjál róla, hogy valaha

multizhatsz...

Anélkül meg sok játék unalmas pl.:CoD széria, BF széria stb. esetleg pár autós...

Tehát Flash vagy multiplayer döntsd el és kész.

2013. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés,köszi. Inkább nem flashelem ki mert szoktam multizni Cod-ba és azt nem akarnám hogy azért ne menjen.
2013. jan. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!