Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szedjem rá a szüleimet,...

Hogy szedjem rá a szüleimet, hogy irassanak át egy másik középiskolába?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok,ki vagyok készulve a sulitol.Osztálytársaim jó fejek.De annyit stresszelek,hogy az már nem igaz.NEm érzem jól magam,a hatalmas stressz miatt,allandoan ideges vagyok,szeptembertol nem jött meg,tiszta pattanasos vagyok.Nem birom idegekkel.Utálok oda járni.
2013. jan. 6. 15:22
 1/6 ?NÉV? ***** válasza:
Mond nekik hogy át akarsz menni és magyarázd el hogy ezzel nem hagysz ki 1 évet mert az 1. után még átíratkozhatsz másik suliba úgy hogy nem kell újrakezdened az osztályt
2013. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
Ha jó fejek az osztálytársaid akkor miért szeretnél másik iskolába menni?
2013. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert utálom az egészet.Csak az osztálytársaim miatt bírtam eddig.Messze van a suli 1orát utazok oda,1órát vissza.6kor elmegyek otthonrol 5kor jövök haza.Kolesz nincs.Tanárokat sem szeretem
2013. jan. 6. 19:26
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:

Aha így már értem. Beszéld meg velük hogy így meg úgy ... Nézz helyette másikat hogy például ide mehetnék. Ha látják neten az is segítehet mert akkor kevésbé ismeretlen nekik és konkrétabb is. Aztán lehet végül egy harmadik is belőle de jó lehet ha látnak egyből egy másikat helyette. Indulj ki abból hogy nincs ezzel semmi baj. Ez természetes dolog csak mindent fontolj meg és lehetnek a szüleidnek is jó tippjei hozzá. Ha csak félbehagyni akarnád az lenne cikis. Nyilván. Egy közelebbibe menni ami mindenben szintén okés - az teljesen rendben van. Ja és ha elsőre jujjognak :) az nem baj sokszor beszélgess erről velük. Meg ne olyan módon add elő hogy "Kilépek a suliból...".

Hanem "Közelebbibe kéne menni...".

2013. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:

Amúgy az egy órai távolságra lévő iskola vagy munkahely az már kicsit sok. Bár muszályból sokan dolgoznak ilyen távolságú munkahelyen, de ha mindenben okésan van közelebbi az mindenképpen jó.

A szüleid is a munkahelyre utazás miatt érteni fogják amúgy. Sokan eleve közelebbit igyekeznek nézni. Tehát ez nem lesz új dolog.


Szerintem nézz egyből 1-2 példát amit neten meg is mutathatsz nekik konkrétan. Érteni fogják.

2013. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Távolságra náluk azért nem hivatkozhatok,mert a falunkból többen is járnak abba a városba suliba (nem abba a suliba ahova én)Es ha a távolságot mondanám,már jönne a megszoktott szöveg,hogy ha ők megtudják csinálni,akkor én is.De en egy nagyon eros iskolat választottam,és általában sok a tanulnivaló,ezért ha hazaérek 5kor nincs időm semmire://
2013. jan. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!