Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan vagyonőr cég amely...

Van olyan vagyonőr cég amely megbízható és emberként tekintenek a dolgozókra?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom hogy a vagyonőr cégek a biztonság őreivel úgy bánik, mint a kutyákkal... Ismertek olyat ami nem vagy kevésbé undorítóak?

2013. jan. 6. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig kettő helyen dolgoztam . Az első munkahelyemen nem volt semmi gond , normálisan beszéltek velünk és mindent meg tudtunk oldani ( ha valami elintézni valója volt valakinek azt megbeszéltük és cseréltünk műszakot arra az időre ) Itt 3 évig dolgoztam csak kevés volt a fizetés .


Most ahol vagyok itt azt kell mondanom kiváló hely . A főnököm egy öreg ember , de nagyon barátságos és mindenben segít . A fizetés is jónak mondható . Itt tényleg öröm dolgozni .


Viszont soktól halottam , hogy a Tesco-ba nem érdemes menni , mert minden apróságé cseszegetik az embert .

2013. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi a vagyonőrcég neve ahol vagy? :)
2013. jan. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!