Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Hogyan védjük meg a környezet...

Martin7777 kérdése:

"Hogyan védjük meg a környezetet? " erről kell fogalmazást írnom, valaki legyen szíves írjon nekem.!

Figyelt kérdés

#védjük meg a környezetet
2013. jan. 7. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

mit kapok cserébe ? :D én jól tudok fogalmazni de van jobb dolgom is. pár ötlet:

- szelektív hulladékgyűjtés otthon

- önkéntes akciókba beszállni néha, ahol kitakarítják a várost

- tudatos vásárlás, olyan cikkeket veszel meg amin nincs egy kiló csilli-villi csomagolás, ezzel is véded a környezetet

- valamint csak annyi terméket és kaját veszel meg amire tényleg szükséged van, így nem kell kidobálni feleslegesen miközben Afrikában...

- próbáljunk meg ne autóval hanem gyalog/biciklivel közlekedni, de ha ez nem megy akkor tömegközlekedés

- a dohányzással nem csak magunkat hanem a környezetünket is károsítjuk

- ne szemeteljünk utcán, de kiránduló útvonalakon se

- az elemeket a szelektívbe dobd be mindig mivel 1000 év alatt bomlana le a környezetben

- stb.

2013. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
de jo hogy valszoltal nekem is kellett
2015. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!