Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki fogják cserélni a Swarovski...

Ki fogják cserélni a Swarovski medálomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan 1 éve húzom halasztom, hogy visszavigyem a swarovski nyakláncom. A sok negatív fórum hozzászólás miatt, miszerint nem cserélik ki az ékszert, mert a te hibád, nem is mertem betérni az üzletbe.


Amúgy elég különös a kopás, mert ez egy kő medáll, aminek az egyik oldala teljesen be van vonva egy másik vastag fémréteggel, és az alatt kopott meg. Tehát a rózsaszínben pompázó kövem már fénytelen, fakó színtelen lett, pedig mondom, rá van még téve egy fém lemezke, szóval még csak a körmömmel se sérthettem fel vagy ilyesmi.

Szerintetek kihez kéne fordulnom?


Esélytelen, hogy kicseréljék mi?



2013. jan. 7. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképpen erőteljesen lépnék fel az ügyben. Ne hagyd, hogy lerázzanak, ha le akarnak rázni mondd, hogy te nem erre fizettél ki ennyi pénzt, és legyenek kedvesek ajánljanak valami opciót. Az se baj, ha megemlíted a fogyasztóvédelmet, arra nagyon be szoktak ijedni.
2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem a héten el is megyek az egyik üzletbe. Ha nem csinálnak semmit, akkor a nővérem megpróbál Londonban utánajárni a dolognak, hátha ott kedvesebbek és kicserélik
2013. jan. 7. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ott kell cseréltetni, ahol megvetted. Tehát abban a boltban:)
2013. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!