Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt nem értem! Miért nem...

Ezt nem értem! Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismerkedtem egy pasival. Első pillanattól kezdve szimpatikusak voltunk egymásnak. Úgy váltunk el, hogy facebook-on beszélgetünk majd. A beszélgetés el is kezdődött, és nagyon jókat dumáltunk facebook-on is.

De aztán nem tudom mi történt, mert karácsonykor írtam neki, hogy boldog ünnepeket, és azóta nem válaszol...

Erre írtam neki még egy levelet, amiben megkérdeztem tőle, hogy akkor most hogy is állunk egymással, de arra sincsen azóta se válasz. Pedig láttam, hogy azóta már többször is belépett facebook-ra, de egyszerűen nem válaszol!

Én totál nem értem mi történt! Hát azért már csak nem haragudhatott meg rám, hogy boldog ünnepeket kívántam neki!...Mit tegyek???



2013. jan. 8. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, ezek szerint nem akar tőled semmit! Innentől kezdve szerintem felejtős a dolog, zaklatni meg nem érdemes, ha eddig sem akart válaszolni a levelekre.
2013. jan. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy úgy érzi, nem te vagy számára az ideális. Sajnálom, de tovább kell lépned! :-(
2013. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam, csak mi randiztunk is, és állítása szerint tök jól érezte magát. Utána ő írogatott folyton, és pedzegette a következő találkát. Aztán úgy két hete nem válaszol, ha írok. Ki érti? Le kell sz@rni az ilyen infantilis gyökereket!
2013. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!