Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted a munkád, vagy csak...

Szereted a munkád, vagy csak kényszerűségből mész dolgozni?

Figyelt kérdés
Minden nap stresszesen indulsz el dolgozni? Mit tudnál elképzelni helyette, mivel tudnád megváltoztatni az életed? Belekezdenél e egy önellátó jellegű életformába, nyilván más jellegű nehézségekkel, de mégis nyugodtabban?

2013. jan. 8. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én otthon dolgozok. Nagyon szeretem, maga osztom be az időm. Karácsonykor tartottam másfél hét szünetet és a végén már hiányzott a munka. Mindig ilyen munkáról álmodtam, de sose hittem, hogy egyszer sikerül majd.
2013. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol és fontosabb hogy kinél bankolsz első?
2013. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Műszerész vagyok, elektronikai dolgokat gyártok.

Nem bankolok szerencsére. Bár ezt mire mondják, az gép is alá húzza :)

2013. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oks köszi hogy válaszoltál:)
2013. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte az összes ember kényszerűségből megy dolgozni.Informatikus vagyok,nem azt mondom hogy utálom a munkám,sőt nagyon is érdekel és szeretem csinálni,de a f*sznak van kedve felkelni reggelente hetente ötször,aztán bevergődni a városba.Sokkal jobb lenne ha otthon rakhatnám helyre hardveresen vagy szoftveresen a számítógépeket de ebben az országban ez kivitelezhetetlen,pontosabban mondva nem éri meg a k*rva adózás miatt
2013. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en szeretem a munkam legtobbszor boldogan megyek dolgozni, nyilvan ha lenne penzem csak utazgatnek, de ez sem esik nehezemre, ezert valasztottam. persze azert van neha olyan nap amikor inkabb otthon maradnek.
2013. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!