Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki nagyon jól tud angolul,...

Aki nagyon jól tud angolul, az tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Ezt valaki le tudja fordítani nekem magyarra (google fordító nélkül)


If you collect shells, you will appreciate these attractive colorful cone shells but be careful. They are really snail-like creatures that can give you a toxic and painful sting. If one of these innocent -looking creatures stings you, you must get to the nearest hospital as soon as possible.


Many different sharks live on the Great Barrier Reef, but few are dangerous to humans. Sharks attacks occur rarely. Still, 35 some attacks are fatal so you should always swim, dive or surf with other people and you mustn't swim at dusk or at dawn, which is shark feeding time.



2013. jan. 9. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a házid? Miért nem megy? A házikat azért adják, hogy TE csináld meg. És NE MÁSOKKAL CSINÁLTASD.
2013. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem megy.:/
2013. jan. 9. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj rendes szótárt, vagy szotar.sztaki.hu ami netes szótár, és viszonylag megbízható. De ha nem te csinálod meg, soha nem fog menni. Legfeljebb az elején nem jól sikerül, na bumm, de idővel belejössz! Kitartás és hajrá!(:
2013. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a kúp alakú színes csigák, csiga szerű lények,amiket te össze gyűjtesz, neked vigyázni kell vele,mert ezek halálos szúrásokat alkalmaznak és ha meg csípnek,azonnal kórházba kell menni vele.
2013. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok különböző cápa él a Great Barrier Reef-ben,de kevés olyan faj van ami veszélyes az emberre. Cápa támadások elég ritkán vannak. Ebből 35 a halálos áldozatok. Hajnalban vagy este amikor cápa etetés időszak van. Sem szörfözni sem merülni nem szabad.


Ne haragudj,de ez teljesen alap mondatok. Ezt még én is le tudom fordítani kamionosként. Pedig nincs nyelvvizsgám.

2013. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Úgy gondolom, hogy azért ez a házid mert meg kell tudnod csinálni.

Erőltesd meg magad mert ha velünk sose lesz érettségid.

2013. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!