Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a két híradó...

Mi a különbség a két híradó között? Lent bőven.

Figyelt kérdés
egy kereskedelmi csatornán , és egy közszolgálaton leadott híradó között kéne sokféle különbség! bőven fogalmazz kérlek :)

2013. jan. 9. 18:39
 1/3 anonim válasza:
a kereskedelmi tévéken hiértéknélküli negativ tartalmú hireket látsz,jellemzően az összes dilletáns csatornára,a köztévé radikálisabban magasabb nivósabb hirértékkel bitó hiradót ad le
2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez ugye nem házifeladat? Mert ha igen, akkor szégyelld össze magad! A kereskedelmi csatornák híradói tulajdonképpen bulvárhírek meg kékfény. Ki, mikor, hol, kit vert meg, szúrt le, gyilkolt meg, rabolt ki vagy milyen állat született melyik állatkertben, és melyik celeb csúszott a jeges úton az árokba.

Közszolgálati híradóban meg esetleg megtudhatod, hogy milyen új adónemeket szavaztak meg, és azt is, megéri-e jelentkezni idén felsőoktatási intézménybe.

2013. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de de már rég beadtam, csak kíváncsi voltam jókat írtam-e! De szerencsére ezeket írtam! kicsit kibővítve statisztikával meg ilyesmivel..de megnyugodtam mert akkor jót írtam :)
2013. jan. 9. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!