Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A táplálék kiegészítők és az...

A táplálék kiegészítők és az efféle termékek tényleg azt tartalmazzák amit írnak, és hogy ezek valóban egészségesek?

Figyelt kérdés
(Most a Profi Testépítő rétegtől várom a választ és nem külsősöktől!!)

2013. jan. 9. 20:25
1 2
 1/13 jackson666 ***** válasza:
40%
egészségesek a táplálék kiegészitők ha mértékel szedjük . azt tartalmazzák amit irnak de van mikor nem irják le pontosan miből mennyi van benne pl fehérje hány gramm van benne.
2013. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mi lenne rá a garancia ha most veszek egy edzés utáni tejsavó fehérje port és diéta mellé iszom és nem fogok tőle akár lebetegedni vagy nem hat ki a jövőre illetve az egészségemre?
2013. jan. 9. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Az esélye 0, ha nem vagy allergiás semmilyen anyagra amit tartalmaz.. Valamilyen tejfélére gondolok. Én már több kg-ot ettem meg, és eddig csak egyfélétől ment a hasam, de az is azért, mert tejjel kevertem be, és nem vízzel. Nyugodtan szedheted, és az van ráírva amit tartalmaz. Nem tesznek bele semmilyen illegális doppingszert. Az többe kerülne mint, ha csak a normális ráírt anyagokat tartalmazná. Nekem sincs semmi bajom tőle. Hajrá.
2013. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed apró betűs részében lényegében kizárod az értelmes válasz lehetőségét.


A táplálékkiegészítőkre vonatkozó előírások nem szigorúbbak, mint az élelmiszerekre vonatkozóak. A gyógyszerekhez nem mérhető a különbség. Amennyire megbízhatsz egy doboz babkonzervben, tasakos levesben, virsliben, annyira bízhatsz meg a táplálékkiegészítőkben is.

Hogy ez valóban egészségesek-e? Pont annyira mint a doboz babkonzerv, a tasakos leves, a virsli.


-----

A Profi Testépítő az valami klub, hogy nagybetűkkel írod?

2013. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Bár sebész lennék, de azért mégis csak orvos: csak buta emberek élnek ilyen dolgokkal. Látványosan fel lehet fújni az azmokat, amelyek aztán semmire sem jók.

Egyébiránt táplálékkiegészítők köre sokkal szélesebb az adzőtermek környékén előfordulóknál.

2013. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a "felfújás" tévhit. Több ismert testépítő, szakértő elmagyarázta, hogy olyan nincs, hogy valami felfúj, hanem vagy vizesedsz, vagy szedsz fel izmot vele, de minimálisat, és az lassan elmegy. Ilyen dolgokra való a kreatin(ez nem rossz dolog, már próbáltam, igaz nem rendes étrenddel, de hatott rövid távon), vagy a rosszabb szteroidok. De, ha rendes étrend mellett szeded, akkor megmaradhat belőle valamennyi, és ezért a neve táplálék kiegészítő. Kiegészíti az étrendedet, és nem arra kell alapozni.

Jöhet a lepontozás megint, de ez több év tapasztalata, és rengeteg idő beleölése az egészbe.

2013. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy kérdező azt kérdezte hogy mért emeltem ki a Profi Testépítők-et?

A válasz az,hogy rengeteg olyan választ olvashatunk efféle kérdéseknél,ahol a külsősök azt írják,hogy káros meg a protein egy szteroid féle stb baromságok és én inkább a TESTÉPÍTÉSHEZ ÉRTŐ embereket kérdeztem.

A válaszokat köszönöm :D

2013. jan. 10. 19:29
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Furcsa egy felfogás az amely egy orvos értő válaszát kevesebbre tartja, mit egy izomagyú testépítő elvakult, buta válaszát.

Normális ember nem edz ilyen szerekkel.


-------------

Előttem nem azt kérdezték, hogy miért emeled ki a Profi Testépítőket, hanem azt, miért írod helyesírási hibával. A külsős szó jelentését sem ismered.


-------------

Mint tanult ember, változatlanul azt tudom mondani, hogy ezek a szerek nem segítik az egészséget.

2013. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért a Testépítőket kérdeztem,mert többre tartom OLYANOK válaszát akik ezekkel a kiegészítőkkel élnek vagy használják és tudják azt amit.Egy orvost hiába kérdezek,vagy hiába fogadom meg a válaszát mert NEM 1 orvost kérdeztem és hol egyik azt mondta hogy nem lesz semmi,hol a másik azt mondta,hogy lesz....Nem logikusabb megkérdezni a hozzá értőket mint olyan embereket akiknek az 50%-a mást mond???
2013. jan. 15. 20:20
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint Minden Ember aki a testépítést választja egy bunkó,izomagyú.Akkor ezek szerint énis egy izomagyú bunkó vagyok,igaz nem iszom alkoholt,nem cigizek,nem drogozok és rendszeresen adományozok alapítványoknak de igen,én attól még egy nagy bunkó Fa* vagyok mert ezt a sportot választottam.Éljenek a magadfajta hozzáértő emberek!!!

Gratulálok hozzá!

2013. jan. 17. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!