Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó népszerűnek lenni?

Miért jó népszerűnek lenni?

Figyelt kérdés
Ti szeretnétek népszerűek lenni a suliban, munkahelyen, az élet bármely területén? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? Mi kell a népszerűséghez?

2013. jan. 9. 22:56
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a nepszeruseghez az kell , hogy valamiben tehetseges legy , bar igaz a mai vilagban a tehetseg nem egy meghatarozo tenyezo ebbe mar csak az is eleg h ha a megfelelo ember szeretoje vagy esetleg hiresebb ismeroseid vannak vagy csak botranyt csinalsz + plusz ott vannak a valosag show=k de ezeknek nagy resze szanalom( nem bantasbol v rosszindulatbol mondom) az elonye az h ha pl enekes , szinesz vagy sokan szeretnek stb a hatranya pedig lehet pont az ellentete h sokat utalnak es manapsag mar a bulvar megkeseriti a hiressegek eletet... de hat ha tudod kezelni a nepszerusegedet akkor szerintem tok jo lehet ;)
2013. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig van akivel el tudsz menni valahová szórakozni, beszélgetni. Sok embert ismersz, bővebb az ismeretségi köröd, ezáltal tájékozottabb lehetsz.


Én örülnék már egy kis népszerűségnek is, de nagyon népszerű nem akarnék lenni. Ha már nem hagynának élni, állandóan rajtam lógnának akkor az nem lenne jó. 16/L

2013. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

- mert figyelnek rád

- mert nem néznek semmibe

- mert számít a véleményed

- mert könnyebben csajozhatsz/fiúzhatsz és lehetsz válogatós e téren

- mert nem kell szoronganod hogy ki mivel fog megalázni

- mert boldogan leélhetsz minden napot

- mert nem fognak ráriszálni és az őrületbe szekálni

- mert bármikor tudsz szívességet kérni


kb most ennyi jutott az eszembe de biztos hosszab ez a lista!

2014. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!