Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legjobb,...

Mi volt életetek legjobb, legszebb pillanata?

Figyelt kérdés

#iuiuz
2013. jan. 10. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az amikor nagyapámmal kimentünk a földre kapálni. A puszta közepén... áhh gyönyörű volt! Ahogy a nyári szél fújta a frissen vágott lucerna illatát... :) Felejthetetlen élmény! :D Azok a nyári szünetek amiket a tanyán töltöttem...
2013. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez a gáz, hogy nekem ilyenem nem volt még sohasem, csak már mikor utólag visszagondolok, hogy milyen jó lehetett volna, mai ésszel. Kár.
2013. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2009.03.13.

Amikor barátomat megismertem. Nagyon sz@r gyerekkorom volt. Sorban veszítettem el a rokonokat. A suliban utált mindenki, meg csúfoltak. Az exeim megcsaltak, lehúztak pénzel. De mióta a mostani páromat megismertem, boldog vagyok. :)

2013. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legeslegjobb: mikor kislanyom megszuletett

Elotte:

gyerekkoromban futo voltam (labam miatt abba kellett hagynom), egy versenyen, mikor total utolsok voltunk (csapatverseny) en voltam az utolso versenyzo, aki futott a csapatbol...egy embert be tudtam hozni, es a vegso hajraban az utolso 50 meteren minden lelassult korulottem, olyan volt, mintha egy filmben lennek, hallottam, ahogy szurkolnak az emberek, szinte apamat veltem hallani, de o nem lehetett ott, otthon kiderult, hogy ott volt:D Egy masik versenyen 2-en kozrefogtuk egy csapattarsunkat es ugy biztattuk, miutan leserult...tok utolsok lettunk, megis megkaptuk a legosszetartobb csapat dijat, amit egyebkent nem terveztek atadni, versenyzesben ez a ketto volt a legszebb

Aztan mikor felvettek fosulira, mikor kibontottam a levelet, aztan, mikor ott ultunk a diplomaoszton, es a rengeteg diak kozul, mindossze 40-en kaptunk diplomat, a tobbiek csak papirt:D

A kovetkezo, amikor buszra szalltunk parommal, hogy elinduljunk Angliaba szerencset probalni

aztan, mikor megcsinaltam a terhessegi tesztet, ami pozitiv lett, aztan amikor az elso ultrahangon meglattuk,

szuletese ota pedig, mikor ultunk az agyon 3-an es csak nevettunk es nevettunk, es azt sem tudtuk, hogy min:D

amikor kimondta eloszor, hogy anya, es amikor eloszor azt mondta, szeretlek:D

Azt hiszem meg lesz par jo pillanatunk, de a legeslegjobb a szuletese volt:D

2013. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A nyáriszünet :3
2013. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!