Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hetaliabol kanadanak miert...

A hetaliabol kanadanak miert amnezias a macija?

Figyelt kérdés

maci: te ki vagy?

kanada: kanada vagyok!

bizarr hogy beszel az a maci raadasul rossz az emlekezete..

minek tart kanada egy ijeszto amnezis macit? hat en ezt nem ertem.... komolyan! miert amnezias az a maci??:/



2013. jan. 11. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Kanada se tudja megjegyezni a macija nevét, mert Kumajiro [kumadzsiró] a neve, de Kanada az egyik részben Kumakichinek szólította xD


Nem tudom, miért lett így kitalálva, de úgy tudom, hogy Kanadát nehéz észrevenni a térképen, ezért "beleolvad"

2013. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ezekszerint mind2ten amneziasok? amugy en sose tudtam a maci nevet :P
2013. jan. 12. 10:35
 3/8 anonim válasza:
kedves kérdező! Egyik sem amnéziás. Ahogy az első válaszoló leírta, a macit Kumajironak hívják, de Kanada sosem emlékszik rá. Lehetséges, hogy Kanada egyszerűen csak sík hülye, de a maci nem ezért nem tudja ki is a gazdija. Kanadát mindenki elfelejti, egyszerűen észrevehetetlen. Ott van mindenhol, mégis épp hogy akad valaki aki észreveszi. Ha igen, akkor is csak piszkálják. :)
2013. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előttem lévő írtam, nem tudom, hogy jött nektek ez az amnézia dolog XD

Kanada észrevehetetlen, nem jó semmire, se a Hetalia-ban, és a valóságban se ért el nagyon különleges dolgokat :D

amúgy ebben a dalban is elfelejtik :D

http://www.youtube.com/watch?v=bX6nYEzc3uM

2013. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
XD hahaha en sajnalom kanadat mert mindig var hogy o is megszolalhasson. mint en a regebbi suliban a baratnoimnel... vartam hogy en is megszolalhassak
2013. jan. 12. 15:18
 6/8 anonim válasza:
100%

Ad egy: a maci troll.

Ad kettő: szerintem csak poénból felejtik el egymás nevét. De azért egymást sosem hagyják el, ez azért jelent valamit ;)

2013. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hatos válaszadó: fenéket! xD Norvégiának viszont ott van az igazi trollja xD
2013. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3: Kanada nem sík hülye! D:

Egyébként meg az kicsit(?) troll volt Himaruyától, hogy pont a világ 2. legnagyobb országát állította be láthatatlannak. Nekem mindenesetre a kedvenc karakterem ^^

2013. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!