Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatok meg nem-et...

Hogyan tanulhatok meg nem-et mondani?

Figyelt kérdés
Pár osztálytársam mindig segítséget kér a házikban meg ilyesmikben jó esetben, vagy pedig lemásolja rólam az egészet, méghozzá valamikor úgy, hogy meg se kérdezte, hogy leírhatja-e. Az zavar még, amikor kölcsönkérik a dolgaimat, pl. a lehúzómat múlthéten vettem, erre mindjárt elfogy, meg adjak tollat, ceruzát mert lusta tolltartót hordani, és inkább tőlem kér. Csak azért idegesít ez egyébként, mert én sose kérek senkitől semmit sem..
2013. jan. 11. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a véremben van ez,vagy nem is tudom.Én nem tűröm ezt el,ahogyan én is vettem a fáradtságot,más is meg tudja ugyanazt csinálni.Csak próbáld meg,menni fog. :) Ráordítok,hogy üljön le és csinálja meg,és kész!

Viszont,ha csak segítséget kérnek a háziban,segíts nekik:)

2013. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már szinte nem is kell segítenem senkinek a háziban, csak pár barátnőmnek magyarázom el a fizikát a többiek pedig csak írják rólam a házit. Én még sose tudtam úgy eljönni a gimibe, hogy nem írom meg a házimat, vagy nem tanulok a felelésre/dogára. Mindenesetre azért köszönöm a választ! :)
2013. jan. 11. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!