Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találkozzunk?

Hogyan találkozzunk?

Figyelt kérdés
(én is lány vagyok) van egy barátnőm, az ország legtávolabbi pontján lakik, még nem láttuk egymást mert facebookon ismerkedtünk össze. Nagyon jókat beszélgetünk, minden nap fölvesszük a kapcsolatot és látni akarjuk egymást:D (biztos hogy nem pedofil, a viber elmondta a lakcímét stb meg ennyire nem lehet sötét egy pedofil xdd) az a gond hogy szüleimnek nem merem elmondani, mert mivel hogy interneten ismerkedtünk meg, ki van zárva. Nyári tábort összehozzunk valahol? Vagy várjuk meg míg fölnözünk? ötlet?

2013. jan. 12. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de a szülőket semmiképp sem hagynám ki a dologból, sőt talán az ő bevonásukkal lenne legegyszerűbb a dolog. Egy hétig nálatok lesz a barátnőd, aztán egy hétig te vendégeskedsz náluk. Erre szerintem nem olyan nehéz rávenni az ősöket, ha előtte még telefonon is tudnak egyeztetni egymással. Vagy ha nem bíznak egymásban, a "csereüdülés" előtt egy közös családi program, mondjuk állatkert Budapesten vagy nem tudom.

Mondjuk a táboros ötlet sem rossz, csak azt viszonylag nehéz megvalósítani.

Azért egyszer-egyszer beszélj majd a barátnőddel webcam-on, hogy biztos legyél a dolgodban:D

2013. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!