Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyeneket nem le kéne lövetni?

Az ilyeneket nem le kéne lövetni?

Figyelt kérdés

Családról van szó és leszögezném hogy számomra az semmit se jelent hogy hány éve élek egy házban vagy hogy hány éve ismerem.Ezt a világ kényszerítette rám tehát ez tökmindegy.


Nos én egy 16 éves fiú vagyok.4,6-os tanulási átlaggal,természettudományos versenyeken elért eredményekkel,jó baráti kapcsolatokkal,és mély gondolatokkal.Olvastam már Nietzschetől,Marxtól és Rousseau-tól az emberi egyedfejlődésről,személyiségről és globálfilozófiáról.Tehát nem vagyok gép előtt penészedő kocka,aki csak vinnyogni tud.


Nos röviden ennyi lennék.És most a lényrg:Van egy utolsó paraszt (szó szerint paraszti családból) származó apám,akinek körülbelül a következő a jellemzése:Öcsémnek és nekem is mindig felhántorgatja hogy ő már 14 évesen szét tudta kapni a bicikliét és összerakni.Azzal már nem büszkélkedik hogy 18 évesen elcsórta az apja kocsiját,egyik fogát kiverték egy buliban mert kötekedett,és hogy középiskolában meghúzták.Nos a filozófiája a következő:Pénz,pénz és még több pénz.Szociális kapcsolatokat nem kell kialakítani és ápolni mert minden ember hülye,és ha mégis azt szeretném hogy kedvesek legyenek velem akkor csak vigyorgok egyet és kész.(ezt csinálja.Már a fejétől undorodom)Nos anyámat a rákba sodorta és még le is cseszte egyszer mert hogy"mit nyafogsz állandóan".Hát igen emberséges,ugye?És még ő mondja rám azt hogy én egy érzéketlen,szemét vagyok.


Emellett hipohonder (szinte már ő van a házért és nem fordítva).mindenkibe csak rosszat feltételez.Paranoiás és ezt még nem erősítette meg senki se de szerintem skizoid ,ugyanis négy öt nap elteltével teljesen ellentétes dolgokat állít mint azelőtt.Nos ez lenne.


Emellett rendszeresen verekszik (leginkább engem) és már nincs olyan nap amikor ne ordítaná le a fejem mert olyan szörnyűséget teszek hogy:Visszakérdezek,akaratlanul neki nem tetsző fejet vágok,rámutatok a hülye paradoxonjaira(szerinte sunyi módon kiforgatom a szavát)


Anyám és szerintem is funkcionálisan analfabéta.Pár éve pedig ez a szociálisan "nagyon fejlett"ember"" úgy behúzott anyámnak hogy 2 hétig lila volt a szeme.


A kérdés:Ha nem ez a tetves demokrácia lenne,akkor nem kéne ezt lelövetni?



2013. jan. 13. 18:27
 1/3 cathilina ***** válasza:
Lelövetni talán nem kéne, de bármikor feljelentheted.
2013. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Joshy Ca$h ***** válasza:
Sajnos azt a törvény bünteti, ott kell hagyni hagy éljen magába!
2013. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát igen,sajnos néha nem kellenének a törvények.igazábôl nem biztos hogy teljesen tudatâban van a tetteinek.ha magára maradna akkor jönne rá hogy mi a fontos igazán.én is voltam hasonló cipőben,egy darabig tűrtem,aztán menesztettûk anyuval.ez már majdnem 10 éve volt,azota jóban vagyunk.azt még hozzátenném ő sose bántott senkit fizikailag.
2013. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!