Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A feketék miért ilyenek?...

A feketék miért ilyenek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem mindegyikre igaz, de utálnak minket fehéreket, és mindig a rabszolgatartással jönnek. Nem a mi hibánk hogy régen a mi fajunk rabszolgaként elvitte őket. Szerintem kvittek vagyunk mert ők is voltak velünk szemetek. Meg ha a fehér azt mondja a feketének hogy nigger akkor egyből szétverik, de ha a fekete white trashnek vagy akárminek nevezi a fehéreket akkor semmi se történik. Majdnem mindent, a számítógépet, repülőt mi fehérek találtuk fel. Ha nem volnánk mi akkor nem is tudom mi volna. Az tény hogy az őseikkel szemetek voltunk, na de ha nem tettük volna ezt meg, akkor a mai négerek mind afrikában volnának, és szomjaznának. Ha már ott vagyunk, ha nem tetszik nekik amerika akkor miért nem mennek vissza afrikába. Nem vagyok rasszista, van sok néger barátom, birom is őket, itt csak azokra a négerekre gondolok akik utálnak minket.
2013. jan. 13. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem lennénk mi, fehérek, akkor a fehérek által vezetett országok nem nyomulnának be az afrikai mélyszegény országokba, nem rabolnánk el a nyersanyagaikat, nem dolgoztatnánk őket fingért, nem lennének kizsákmányolva.
2013. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül voltak azok rabszolgák,máshoz nem volt gógyijuk,tisztelet a kivételnek
2013. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 /Anita_'94/ ***** válasza:

Arra azért kiváncsi lennék, hogy ha pl az USA kormánya elnézést kérne tőlük, fizetne valamennyi kárpótlást nekik és finanszírozná a hazaköltözésüket Afrikába, hányan vennék igénybe ezt a lehetőséget. Gyanitom, hogy szinte senki. Nem őket hurcolták el, hanem egy olyan ősüket, akit nem is ismertek. Szerintem már azzal kárpótolva vannak, hogy egy olyan országban élhetnek, ahol az emberiség nagy része szeretne élni. De, ha ez nem jó nekik, vissza mehetnek Afrikába, ahol ugye nincs rasszizmus és boldogan él mindenki. Dél-Afrikában is megkapták a lehetőséget arra, hogy önállóak lehessenek és most mindenki boldog, hogy a gonosz fehérek eltakarodtak és élhetnek nyugodtan...

Hidd el, csak hápognak, nincs semmi bajuk. Ahol mégis nyomor van, azt csakis maguknak köszönhetik. A lehetőség nekik is adva van arra, hogy normálisan éljenek. Akárcsak nálunk a cigányoknak. Más kérdés, hogy miért nem élnek vele...

2013. jan. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!