Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Media Faragó...

Ismeri valaki a Media Faragó Zrt-t?

Figyelt kérdés
valós e a cég és ha igen lehet e hinni nekik elvileg külföldre gyártanak történelmi témájú erotikus filmeket és viszonylag jó pénzt fizetnek jelenetenként

#valóság #munka #Zrt. #erotikus #media faragó zrt
2013. jan. 14. 04:21
 1/8 anonim válasza:
Jaja, engem is érdekelne...
2013. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egy kamu az egész, 1x elmész hozzájuk, és utána basznak válaszolni, meg felvenni a telefont ... lehúzás az egész ...
2013. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rossznev válasza:

kamu az egész cég,elmész megcsinálod a portfóliót kidobod a pénzt az ablakon.

Egy darabig írogat neked az állítólagos titkársági vezető(HORVÁTH MELINDA) ha épp van kedve,de ez egy nem létező cég.

Nekem egy 20000-be fájt ez a történet

2013. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát nem tudom,nekem valósnak tűnt,igaz csak kétszer dolgoztam velük,de nem volt gond,ki is fizettek.De elég nehézkesek.
2013. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy évet dolgoztam,a belépés embertelen lassan ment,nekem nem kellett fizetnem.
2013. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is kíváncsi lennék, mert érdekesnek tartom, hogy egy eléggé részletes statisztikai adathalmazt írtak nekem arról, hogy hányszor hova "mentek el" a férfi "kollégák." illetve százalékba megmondták, hogy mit hogy kell használni amit elég furcsának találok egy ilyen szakmában. talán emberfüggő az egész. az biztos ha igaz, én egy forintot nem fogok nekik fizetni. ha olyan jól fizetnek és kell portfólió, vonják le abból a pénzből amit fizetnének...
2013. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tavaly nekem még nem kellett fizetni a portfólióért
2013. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bizony, hogy kamu az egész, a telefont kinyomják ha hívom őket ...
2013. márc. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!