Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » James Maslow tényleg zsidó?

James Maslow tényleg zsidó?

Figyelt kérdés
Egy helyen egyszer olvastam,hogy James Maslow zsidó. De csak egy helyen láttam,az is csak valami saját szerkeztésű oldal. Rákerestem és nem volt rá találat. Persze,az is meglehet hogy rossz helyen kerestem,de én eszt nem hiszem el,hisz semmi hagyományt,vagy bármi mást nem követ ezek közül. Szerintetek?

2013. jan. 14. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, zsidó. Itt írják: [link]
2013. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 loupsolitaire ***** válasza:

Angol wikipédia: "His father is Jewish and his mother is Catholic; he was raised Jewish, and attended Hebrew school six days a week during his childhood."

Szóval, habár az anyja nem zsidó, de zsidóként lett nevelve.

A művészvilág jó része valamiképp köthető a zsidósághoz.


De ez miért is fontos?

2013. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért,mert hallottam egy pletyit arról,hogy el akarja venni az élettársát,de a vallása nem engedi. De most akkor mi is van?
2013. jan. 14. 19:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah,igen és arról van még szó,hogy ezt kikérte magának,mert nem követ semmi szokást. Ti mit gondoltok róla?
2013. jan. 14. 19:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem követi abszolút a vallást?
2013. jan. 14. 20:13
 6/7 anonim válasza:
Igen,zsidó,de szerintem nem követi a hagyományt,amúgy meg szerintem semmi baj sincs azzal,hogy ő zsidó.Úgy tökéletes,ahogy van :)
2013. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem is azzal van gondom,hanem az,ahogy Amerikában leírták őt. Borzalmasak az emberek.
2013. jan. 15. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!