Fontos! Hashajto?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kerdesem hogy aki szedett mar hashajtot es bevallt az irja mar le legyszi melyiket szedte v esetleg szuztea kapszula v malyva v valami mas? Melyik a 'legjobb' tudom h semmi de legyszi ez most fontos!

Es ha reggel veszem be a hashajtot akkor este be vehetem a fogamzasgatlot ugye?

Illetve napi 1 eleg v ink 2?



#gyógyszer #hashajtó #fogamzasgatlo..
2013. jan. 14. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Szennateát ajánlotta most legutóbb az orvosom, este kell meginni, reggelre van hatás. Nekem jó volt, szépen kipucolt. Nem volt tőle hasmenésem, csak minden, aminek ki kellett jönnie, az lágy formában távozott.

Ha reggel veszel be hashajtót, az valószínűleg estére fog hatni, pont a gyógyszered bevétele idején, úgyhogy inkább este vegyél be hashajtót és az reggelre hat.

2013. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bensdorp ***** válasza:
Ha a gyógyszerbevételt követő 4-24. órában hasmenésed van, csökken a hatékonysága, és kiegészítő védekezés szükséges (az előtte lévő 3 napban is, és utána az egész ciklusban a vérzés végéig).
2013. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!