Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljunk a 14. szülinapi...

Mit csináljunk a 14. szülinapi bulimon?

Figyelt kérdés
szeretnék nagy bulit rendezni a tavalyi is jó volt de jobbat mert ez az utolsó a ballagás miatt a bulim ottalvós lesz csak azt nem tudom miket csináljuk és hogy mi legyen a menü
2009. aug. 29. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

rendezzetek orgiát :D

Kis hidegtál, salátákkal, kis fogpiszkálós fasírtos falatokkal, szendviccsel és sok piával. Alkohol tartalmúval is :)

2009. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14-13 éves kölyköknek nem kéne bebaszni... Én 15 vagyok, néhanapján iszok, de azért ilyen "bebaszunkmintállatésösszehányjukegymást" bulikat inkább kihagynám... Nemtom mi az érdeklődési körötök, de üvegezni akármelyik idióta tud, és jó poén is. :D Hányan lesztek? Kajának szerintem rendehettek pár nagy pizzát, vagy ilyen fogpiszkálós cuccot is, piának meg maradjon még a kóla meg fanta meg stb... 15f
2009. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dehogy :D nem akarunk "bebaszni" nem vagyunk ilyenek de azért tul ártatlanok se és amugy 10en leszünk
2009. aug. 31. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
pizza, jóhangosan zene, persze olyan amilyet szeretnek, ha mindenki mást szeret, akkor változatosan rakd össze a zenét. én szeretem az amerikai kajákat, hot dog, stb. és szerintem illik is egy jó bulihoz. csak sok legyen belőle ^^ és aki esetleg nem szereti az ilyesmit, annak csinálj valamilyen szendvicset vagy valamit^^ remélem segítettem^^ páás^^
2009. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
legózz vagy drogozz
2009. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
34%

még a 15 is sőt 16 is nagyon fiatal ám xD..

19 vagyok, igazi party az mikor elszívsz a haverjaiddal 2G füvet, majd berugtok. akkor nemlesz se hányás semmi, viszont nagyon nagy hangulat! :D


vagy vegyél be valami gyógyszert és igyál rá. Javaslom az algoflexet ;)

2009. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dögös csajok, helyes pasik, pia , könnyű drogok és egy csomó héliumos lufi legyen dögivel :D
2009. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hé,hé,hé.. Nyugalom emberek. Sztem nem kéne 14 évesen már drogozni/piálni...

Nos, sztem az lenne a poén, ha hozatnátok vmi jó sütit, és együtt felfalnátok :D Vagy a pizzába szúrnátok 14 gyertyát és voiálá! kész a torta :D

Esetleg, csinálhatjátok azt, hogy mindenki hozhat egy cd-t a kedvenc zenéjével és össze válogatjátok és arra táncoltok:D

Lány vagy egyébként?:D Mert akkor vmi jó csajos film... Ha nem , akkor bocs:D

2009. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért kell 14 évesen fűvezni, drogozni, berúgni meg hatalmas orgiát csapni?

nem ér rá 18-20évesen?

nem azt mondom, h 14 évesen ne igyatok, de nm elég pár sör, egy üveg viszki aztán kész?

2010. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!