Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A múltban mindent amit elronth...

A múltban mindent amit elronthattam elrontottam. Sok lehetőségen lett volna pasizni de én mindig is egy álomvilágban éltem ahol vártam hogy a herceg rám találjon de ez nem így lett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem mutattam önmagam az iskolában,fiúk körében sem.És látom ahogy ők látnak engem.Álmatlan éjszakáim vannak mert tudom hogy nem tettem meg amiért más két kézzel kapaszkodott volna.Minden visszaköszön amit a múltban hibáztam és akkora pofonokat ad hogy nem tudok felállni.
2013. jan. 14. 22:44
 1/2 anonim válasza:
Én is g*cisokat hibáztam a múltban, de az már a múlt ahogy a neve is mondja, ne gondolkodj rajta túl sokat, mert attól csak még rosszabb kedved lesz, tapasztalatból tudom. Mutasd az igazi arcod ezentúl és légy nyitottabb ennyi szerintem..
2013. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ne már!Akkor nem vagyok egyedül úgy látom!Én most szomiszok,mert elszalasztottam megint egy lehetőséget.Én is álomvilágba élek.Főleg mostanában sajnos.:(Ez segít a rossz időkben,de ha látod a jót,akkor mássz le a holdról
2013. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!