Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarország melyik szegmense...

Magyarország melyik szegmense a fejlettebb szerintetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy hol van több munka, jobb megélhetés, picivel magasabb fizetés, lehetőségek.

Vagy szimplán hol tapasztaltátok hogy az emberek rendesebbek lennének?Ha lenne lehetőségetek hova költöznétek az országon belül?

Az én véleményem az hogy a Dunántúli rész jobb lehet.Győr, Sopron, Mosonmagyaróvár, Szombathely.

Ép érvekkel alátámasztott véleményeket várok.

Köszönöm.



2013. jan. 16. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
bp
2013. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nos, 2 éve élek Pesten, de ezt mindennek nevezném, csak jónak nem.Egy normális munkahely nincs, legalább is én nem találtam.Ha van, akkor méltatlanul magasak az elvárások.Sok helyen olyan magas kvalitású embereket keresnek hogy nonszensz!

Ha találsz munkahelyet, akkor ugye kereshetsz 80 és 110 ezer között nettót, de -11000 ft a bérlet -65.000 ft az albérlet , szóval sok munkát szinte meg sem éri elvállalni, kénytelen vagy válogatni, mert sokszor távolságfüggő.Elképesztő a BKV-val való közlekedés, az autó meg szintén iszonyatosan sokba van.Budapest nekem a halál!

2013. jan. 16. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen végzettséged van?
2013. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szakács?Kevés gyakorlattal, köszönhető annak, hogy sehova nem vettek/vesznek fel kezdőként.
2013. jan. 16. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szombathelyröl vok,itt jobb ahelyzet de ennek történelmi okai vannak.Mennél müveltebb,istenhivöbb egy térség,ez megmutatkozik az életvezetésben is.


Hasonlitsuk össze Köszeg és Kazincbarcika népességi,bünözési politikai hovatartozási mutatóit ,orditó a különbség.


Köszeg:kisebbség elenyészö,vallásosság magas,

Kbarcikaa:oriási,agressziv kisebbség,ateizmus

Köszeg:elenyészö bünözés

Kbarcika:magas bünözés

Köszeg:eltökélt jobboldali,keresztény poliikai tartozás

Kbarcika:komcsira hajlo,csapongó,haspárti tömeg.


Ezekben van a z igazi különbség.

2013. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

pavelic ante:


Lehet benne valami.Bár én is istenhívőnek tartom magam, de vallást nem gyakorlok mellette.Úgy gondolom, nem egészséges épülettel, irományokkal összekötnünk istenérzetünket.Egyszerűen tudnunk kell, érezni hogy jelen van.Szerintem.:)

2013. jan. 18. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!