Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolába bántanak. Mit tehetnék?

Iskolába bántanak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
az osztály amibe járok nagyon utálnak.:(( sajnos van egy nagyon rossz közösség is..pontosabban úgy vagyunk,hogy van egy "nagymenő" aki nem foglalkozik senkivel,számára csak ő létezik,ő a Világ közepe..akkor utánna vannak azok,akik őt kővetik..azután pedig akik sz.rt se érnek..abba vagyok benne én is..általába csak vele vannak utánna mennek mint a. ...hadd ne irjam le mik..:D kinyalják a s.ggét (bocsi a kifejezésért de annyira elegem van). úgy elfajult a helyzet hogy mindig veszekednek velem és leköpnek, bántanak meg minden.:( ezt először nem türtem,de most képtelen vagyok már..ez megy vagy másfél éve majdnem minden nap..minden barátnőmmel megutáltattak..nagyon rossz..mindenfélét pketykálnak rólam alaptalanul és nem hiszik el ha tagadok...amiket csinálnak:(... tanácsot szeretnék kérni hogy mit tegyek? nem tudok átmenni másik suliba..nincs rá sok lehetőség! van itt a közelbe kapásból vagy 2..de azokba...hagyjuk inkább..:D egyszóval nem megfelelők mert oda kb 3naponta jár a rendőrség nekem azt mondták..

2013. jan. 16. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
szólj a szüleidnek, és tanárjaidnak.. ha nem szólsz, nem fogják abbahagyni.
2013. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóltam már..anyukám többször beszélt velük,akkor hagytak vagy 2napig de utánna rosszabb volt..most èv vègén elmennek az osztályból többen is,szerencsére..tanárok is tudják de nem tehetnek sokat mivel ofőnknek 1héten kevés órája van velünk..de nem is merem megmondani neki az egészet mert akkor rosszabb lesz..
2013. jan. 16. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha elmennek, akkor bírd ki ezt a pár hónapot. tudom könnyű mondani de mást nem tehetsz, vagy meg mered védeni magad? :)
2013. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már nem is merem magamat megvédeni,de mostanába szerencsére csak szavakba bántanak..néha megesik hogy nem,de az már nem olyan sűrűn..de az se biztos hogy felveszik őket akkor meg maradnak az osztàlyba...ez örökké tart:(( fúú
2013. jan. 16. 20:30
 5/9 anonim válasza:
Fizikailag is bántalmaznak? o.O vagy csak veszekednek veled és pletykálkodnak? Mert ha az legelső akkor csak annyit tudsz tenni, hogy szólsz a tanároknak, illetőleg a szüleidnek és mégiscsak megpróbáltok valami normálisabb sulit találni. Ha a szüleid tényleg megértenek és támogatnak, akkor biztos segíteni fognak:) Ha az utóbbi akkor ne is foglalkozz velük:DD keress iskolán kívüli barátokat. Nekem is több barátom van sulin kívül. Velük sokkal jobban kijövök, mert a saját érdekeltségi körömből valók. Az iskolában azt a pár órát, meg csak túl éled valahogy, sok kitartást!
2013. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem végső esetben megpróbálhatsz magántanuló lenni, de csak végső esetben és ehhez is nagyon jó indok kell!!
2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
volt amikor fizikailag is,de mostmár azt nem..az a gond hogy a szabadidőm legtöbb részèt ha akarom,ha nem velük kell töltenem... magántanulás nem rossz ötlet..:) ha nem veszik fel akkor szerintem megpróbálkozok vele.
2013. jan. 16. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ember allj ki sajat magadert!meg ha meg vernek akkor a buszkeseged legalabb meg marad!ha ezt hagyod egesz eletetbe banni fogod,es egesz eletetbe ilyen leszel!legyel kitarto...buszkeseg!
2013. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vesztenivalód.:Ne félj tőlük!B*zd pofán az nagyképű p*csákat!Oszd ki őket!!Mégis kik ők,a Föld urai?Nyugodtan állj ki magadért!
2013. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!