Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vettem vonatjegyet a...

Ha vettem vonatjegyet a Déli-pályaudvaron, ami 19-re szól, akkor azt bárhol visszaváltják, vagy csak ott, ahol vettem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ott ahol vetted, de nem fognak neked örülni ha 1 óránál régebben vetted a jegyet mert akkor eseménykönyvet kell írniuk. Vannak ezzel gondok. Sokszor kitalálnak valami kamu szöveget, hogy nem vehetik vissza... de kötelező vissza venniük (ha nem utaztad le).
2013. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy.Múlt hét pénteken vettem,direkt előre 1 héttel,hogy meglegyen,de mégse kell.oda 2500 ft-om de mindegy :(
2013. jan. 16. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

De azért kérdezd meg az állomáson is. Hátha vissza adják! A közhiedelemmel ellentétben vannak rendes vasutasok is. :)

Talán megtudják oldani...

2013. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát,lehet megkérdezem,de félek nincs értelme..
2013. jan. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!