Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 1.3-as benzines...

Van egy 1.3-as benzines autóm, és cseréltem benne motort, de maradt ugyanúgy 1.3-as benzines. Akkor eladhatom-e az autót, vagy elkell tüntessem a motorszámot? De azt is hogyan, hogy biztos átmenjen eredet. Vizsgán?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 01:27
 1/3 dirtboy ***** válasza:
intézd el a papírmunkát amivel jár a motorcsere aztán utána eladhatod.
2013. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a motornak semmi papírja nincs.Akkor mi lenne a módja, És amúgy mennyibe kerülne?
2013. jan. 17. 20:19
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ilyen estben nem tudom mi a teendő de az tuti hogy a forgalmiban a számoknak stimmelni kell,ha te így jársz a kocsival a te dolgod de ne legyél fa sz hogy így akarod eladni másnak,az meg majd az eredetvizsgán jön rá hogy valami nem klappol.

vagy írd bele a hirdetésbe hogy mi a helyzet a kocsival.


válaszért tedd fel a kérdést a közlekedés kategóriába ott szerintem lesz aki tudja mit csinálj vele.

2013. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!