Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szent Johann Gimiben Cortez...

A Szent Johann Gimiben Cortez a főszereplő fiúhoz hasonló fiúk vannak? Annyira menők és okosak akik törődnek a szerény barátnőjükkel? Egyáltalán az életben létezik hasonló sztori a Reniékaz és Cortezéhez + ahogy az egész osztály együtt bandázott?

Figyelt kérdés
Én tuti csak erre vágyom !!! <3

2013. jan. 17. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is erre vágyom :) De szeretnék kikerülni ebből az álomvilágból..:)
2013. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is erre vágyom! :)  Valahol biztos létezik ilyen, csak nagyon ritka. :(
2013. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mcgalagony17 ***** válasza:
85%
Egy Cortezhez hasonló srác a való életben soha nem vesz észre egy Renihez hasonló, önbizalomhiányos, szürke könyvmolyt. A való életben Arnolddal jött volna össze. Nekem az a benyomásom, hogy a Szjg-ben Reniék osztálya egy szappanopera látszatát kelti, ahol mindenki összejön mindenkivel, és senki nem tud tartósan haragudni senkire. Ilyen nem létezik.
2013. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
87%
ne sértődj meg de ilyesmire ne várj , mert sajnos nem fogod megkapni. ahogy az előttem író mondta ilyen banda nem létezik... túl "tökéletes" vagy én nem is tudom.. a végén már elég fura volt senki se haragszik senkire meg ilyen fiút nem igazán találsz :S ..de álmodozni szabad..
2013. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Valahol biztos van ehhez hasonló de ugyanilyet sajnos nem találsz h nem igazán veszekednek mert élőben amit Virág csinált Renivel azt nem igazán lehetne megbocsájtani ami azt illeti igen sok olyan eset van h a menő fiú nem a gyönyörű menő lányokba szerelmes hanem a Renihez hasonlóakba:)
2014. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi osztályunk pont ilyen.
2015. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!