Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllenni. Ma...

Nyünyőkeee kérdése:

Hogy lehet túllenni. Ma hajnalban halt meg a kutyánk, aki köztünk volt 11 és fél éven keresztül. Ráadásul szobakutya volt, így még rosszabb, hogy már üres nélküle minden. Lehet ezen segíteni? Mert nagyon fáj mindenkinek.

Figyelt kérdés

#kutya #elvesztését #dolgozzam #fel ?
2013. jan. 19. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint bárki elvesztésén. Idővel. Máshogy nem.
2013. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia ha ennyire rossz vigyetek haza másik kutyust :-D sokat segít egy másik kiskutya, a régit sose felejted el, de könnyebb lesz
2013. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazságszerint mi is arra gondoltunk,hogy egy úgyanolyan kiskutya enyhíteni a fájdalmat,talán idővel pótolhatná is.

Nagyon nehéz.Nem gondoltam,hogy ennyire fog fájni.

Úgy fogtam fel,hogy ez is eljön 1x,és el kell fogadni.

Alapjábavéve is érzékeny típus vagyok,voltam már mélyen depressziós,és ez most különösen nem tesz jót.

Úgy érzem egyik órában erős vagyok,és örülök,hogy már nem szenvedett az öregség bajaitól,viszont a másik órában rámjön a sírás,így nehéz odafigyelni minden másra.

Van 2 másik kutyám is. Imádom őket,de soha egy kutya sem lesz olyan,mint ő volt. Lehet,hogy ez nem érdekel senkit,de gondoltam leírom,mit érzek..

2013. jan. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!