Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mértnem megy a Gta san andreas...

Mercer Alex kérdése:

Mértnem megy a Gta san andreas multiplayer akarok szerverre menni és ezt dobja ki: The server didnt respond. Retrying. Valaki segitsen nagyon megköszönném :D?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz kliens van felrakva.. először is nézd meg hogy neked melyik kliensen fut, ezt pedig ugy tudod, hogy megnyitod a samp-ot.. és az ablakon felül ki lesz irva hogy San Andreas Multiplayer 0.3..és egy betű.. ez a betű lehet, a,b,c,d, vagy e.. Aztán kideríted hogy a szerverre melyik kliens kell, ez általában meg van adva a szerver nevében, vagy a honlapján.. majd szépen letöltöd azt a klienst ami az adott szerverhez kell, beütöd googleba, és szerintem könnyen letölthető lesz.:D
2013. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem a San Andreas Multiplayer 0.3d van meg akkor ugy érted hogy amilyen verziós a szerver azt a verziót töltsem le?
2013. jan. 25. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:
igen:)
2013. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem megy akkor se leirom mit ir ki


SAMP 0.3e Started

Connecting to [ IP ]

The server didn´t respond. Retrying..


nem tudsz más ötletet? :(

2013. jan. 31. 13:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos futó szerver? tehát mikor rákattintasz, jobb oldalt kiírja a játékosok nevét?
2013. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jah
2013. febr. 1. 21:42
 7/12 anonim ***** válasza:
és biztos jól telepítetted a multiplayert, illetve a klienst? ugye telepítésnél meg kell adnod a gta sa singleplayer helyét is.. helyesen lett megadva?
2013. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A multit a gta sa főmappájába kell telepíteni ahol a gta_sa.exe van. Szerintem rakd újra a san andreast, jegyezd meg hova telepítetted, aztán telepítsd fel a legújabb sa-mp klienst (LOL most veszem észre hogy már sa-mp 0.3x van :D) [link] és szerintem jó lesz.
2013. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0.3x nem semmi:D jó kis játék volt az a samp csak sajnos nincs semmi célja a játéknak, és sokszor 12-13 éves kisgyerekek idegesítőek:S..
2013. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom
2013. febr. 2. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!