Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetném más szemszögb...

Hogyan nézhetném más szemszögből a világot?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogyan fogalmazzam meg a bennem rejlő problémát, elég nehéz és a kérdést is nehéz feltenni hozzá. Próbálom leírni és kérlek ha tudtok jó tanácsokkal lássatok el.

Megismerkedtem egy fiúval kinn Angliában mikor meglátogattam a barátnőmet. Ez a fiú fodrász és van egy üzlete amit bérel. ( Nem jártam nála, barátnőm volt az üzletében) Elkezdtünk skypolni már egy jó ideje beszélgetünk és ő meghívott magához. Természetesen én vettem meg a repülőjegyet, fel sem ajánlotta férfi létére úgy hogy én nem dolgozom, hanem tanulok. Nem bánom mert nem drága mert ki tudtam fizetni. Másik része mikor megvettem a jegyet utána derült ki hogy ő az üzletében lakik egy nagyon pici helyen....mikor ezt megtudtam köpni nyelni nem tudtam mert eddig úgy mondta van külön lakása.Most kiderült hogy nincsen mert spórol és az üzletben lakik. Rendben evvel sincsen gond, itt jön az én problémám....sok dolog evvel kapcsolatban negatívan ért és nem szeretek a pénzről beszélni vagy hogy ki mennyit keres , de a jóhoz vagyok szokva születésem óta amiért rettentő hálás vagyok és élvezem is de lejjebb adni nem tudom azt amiben már élek. Látom és tudom az emberek spórolnak mert kell a napi megélhetéshez, és nekem sincsen bmw meg nem tudom milyen luxus lakás, teljesen átlagos az életem azt mondom jól élek. De azt nem tudom hogyan tudnék beleszeretni egy olyan környezetbe amiben még nem életem és lehet benne élni, csak szerényen.Nem akarom kimutatni vagy hogy érezze rajtam h nem érzem jól magam vagy hogy most éppen spórol és akkor ez nekem nem tetszik, nehogy azt gondolja nekem akkor kell csak amikor habzsi-dözsi van és csak beleteszem a fenekem a jóba. Mindenki lentről kezdi ezt az időszakot hogyan éltétek túl női szemmel? Válaszotokat előre is köszönöm



#szerelem #párkapcsolat #élet #egyszer fent egszer lent
2013. jan. 21. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval akkor megvan a jegy, de még nem került sor az utazásra? Ha jól értem így van. És ha így van, akkor mennyi időre mennél ki? Gondolom nem úgy hogy oda is költözöl.
2013. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen pontosan, nem került sor az utazásra csak 5 éjszakára megyek ki :) de rémálmaim vannak hol és milyen körülmények között fogok aludni.
2013. jan. 21. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
képet láttál a helyről? nem hiszem hogy olyan gáz, vagy putri lenne, amúgy meg ha tényleg nem igénytelen a hely még izgi is lehet :) lehet nem is tervezi h sokáig ott fog lakni, csak amig egyenesbe jön, meg lehet nem is fogod alapbol jol érezni magad vele, tehát majd a tali után eldöntöd h kell-e ez neked, addig ne parázz! ha meg tök jól ellesztek és komolyabb is lesz a dologból, egymásba szerettek vagy valami, akkor szerintem ezt el lehet fogadni, ha tényleg szereted, ha meg kiköltözöl később te is akkor tudok szobát v lakást bérelni. Írj, ha hazajöttél, hogy milyen volt! :)
2013. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!