Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Narancsbőrrel küszködő lányok,...

Narancsbőrrel küszködő lányok, titeket nem zavar a narancsbőr? Mit tesztek ellene? Vagy már nem is zavartatjátok magatokat miatta?

Figyelt kérdés

még csak 16 vagyok, de már meg van a bajom a narancsbőrrel, mozgok, igyekszek egészségesen enni, de már igy is kezd összeérni a combom ..

korotokat is írjátok meg légyszi :)


2013. jan. 21. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

a comb összeérés nem az miatt van:S

engem zavar,úgyhogy rengeteget iszok(gyógyteák stb)hogy minél kevesebb méreganyag legyen a szervezetemben,hiába mondják hogy a túlsúlytól lesz valaki narancsbőrös nem véletlen hogy vékony lányokon is megjelenik,a sok mesterséges ételtől van

nekem a méregtelenítés segít:)

19L

2013. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát jó sok víz és gyógyteák?egyszóval méregtelenítés.. köszönöm :)
2013. jan. 21. 18:43
 3/3 anonim válasza:
Igen, szerintem is a méregtelenítésen és a műanyag kaják kitiltásán van a hangsúly. Semmi kész vagy félkész ételt nem szabadna enni és a szénhidrátokat is vissza kell szorítani, amennyire lehet. Gyógyteákat, májtisztító teákat nyugodtan ihatsz, napi 1-2 csészével. Mellette sok-sok vizet. Sportolhatsz is és masszírozhatod is magad, attól jó lesz a vérkeringésed, könnyebben eltűnnek a göröngyök. Én futok (nemrég vettem rá magam) és babaolajjal meg tripleffecttel masszírozom magam.
2013. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!